Akce


 

Speciální nabídka Digitální televize O2 TV pro FK Zlíchov 1914

Všichni kdo mají zájem o služby digitální televize O2 mohou využít nabídky, kterou jsme v rámci pražského fotbalu získali. Dva týdny na zkoušku služby, závazek vzniká až po 14 dnech. Stoprocentní servis a podpora, osobní přístup. Možnost bezplatné optimalizace již stávajících služeb o2.

Kontaktní informace:
Roman Hořínek, 724 382 888, roman.horinek@o2.cz
Martin Rozbroj, 602 292 851, martin.rozbroj@o2.cz

    

 


 
 
 
Fotbalový klub Zlíchov 1914, připravil pro své členy a bývalé hráče různé akce, soutěže a výhodné karty. Jedná se o členské, věrnostní a soutěžní karty, které získáte u obsluhy v kantýně. A jak fungují?
 

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

 

 

 

 

V případě objednání míst na uvedené zápasy nám pošlete info na e-mail: info@fkzlichov1914.cz.

Zaregistrujte se a do
políčka „KLUB“ uveďte 
FKZ1914 

ČLENSKÁ KARTA - registrace karty zde

Tato karta opravňuje člena k zvýhodněným nákupům od našich partnerů, které průběžně aktualizujeme a jejich nabídky Vám budeme představovat. Každá karta má své unikatní číslo, v průběhu sezóny budou probíhat různé soutěže, kde se tyto čísla budou losovat.

Proto neváhejte a pořiďte si ji!
 

Cena 19 Kč nebo možnost získat v rámci hrací karty ZDARMA!


SLOSOVATELNÁ KARTA

 

Nákupem nápoje 0,5 l a vyplnění 9 políček získává majitel karty členskou kartu ZDARMA! A dále má možnost zúčastnit se losování o zajímavé ceny.

 
 

VĚRNOSTNÍ KARTA - VIP ČLEN

 

 

Vážíme si bývalých hráčů a členů, kteří působili v našem klubu. Bývalý člen má tak automaticky nárok na VIP členskou kartu. Při každém zápase domácího týmu  pak získává první nápoj (0,5l pivo nebo 0,5 l limo) ZDARMA.

 
 
 

VĚRNOSTNÍ KARTA - ZMRZLINA

 

Nákupem nápoje 0,5 l nebo zmrzliny a vyplnění 9 políček získává majitel karty členskou kartu ZDARMA! A navíc získává zmrzlinu TYGR zdarma.

 

        Naši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.