Proti Libuši opět bez vítězství

17.10.2017

I po 8. kole zůstavají hráče A týmu bez vítězství. Zápas skončil nerozhodně 1:1. Oba celky mohli vyhrát, z tohoto hlediska je remíza pro oba týmy zasloužená. Pro nás ale málo.

První gól padl opět z naší achilové paty, obranná standartka. Roh na vzdálenější tyč odvrátil hráč hostů do chumlu, kde zakončil nehlídaný hráč nechytatelně k tyči.

Vyrovnání na štěstí pro nás nenechalo dlouho na sebe čekat, konkrétně 3 minuty. Po autu Vosátky z levé lajny si pustil míč za sebe Hradil a s přispěním teče hostujicího obránce skóroval. 1:1.

Bohužel se na góly hrozně nadřeme a stejné to bylo i dnes. Kolem 75. minuty měl soupeř 100% šanci, když 2 hráče šli sami na brankáře. Kupšík od inkasování zachránil na poslední chvíli. Z obdržené branky bychom se v současném stavu asi těžko oklepali. I z toho hlediska musíme být rádi alespoň za remízu.

14. 10. 2017 15:00
13 M-1.A/B
ZLÍCHOV T. , 50 diváků | Rozhodčí: Kříž František, Chrenko Pavel, Kohout Pavel, Kutil Ivan

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. Sportovní klub Libuš 838, o.s.