S Libuší za 3 body

Na den české státnosti k nám přijel SK Libuš, který nasbíral v dosavadních 7 kolech 13 bodů.1:1 – tímto výsledkem skončily nejen poslední zápasy A-týmu, ale i poslední 2 vzájemná utkání s Libuší. Poslední bylo obzvlášť vyhecovaný, když hráči FK Zlíchov nasbírali 9 žlutých karet a 2 červené.

Letos se pohybujeme v klidných vodách tabulky a na hřišti tak hráči nabídli více fotbalovostí. První poločas skončil neošemetným výsledkem 2:0. V 63. minutě přišlo to, čeho se za tohoto výdledku nejvíce bojíte – snížení na 2:1. Poslední třetina zápasu tak byla dramatická, ale další branky jsme nepřipustili. Bereme cenné 3 body proti týmu, který se zaslouženě nachází v horních patrech tabulky.

28. 9. 2018 11:00
13 M-1.A/B

ZLÍCHOV T. , 20 diváků | Rozhodčí: Les Martin, Tikal Jan, Wimmer Jan, Buřil Zdeněk

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. Sportovní klub Libuš 838, o.s. 2:1 (2:0)

Střelci: 28. Schuma Petr, 34. Schulz Ken – 63. Havlák Jakub