Snový úvod, pak kolaps. A-tým nestačil na rezervu Lokády

20.11.2017

Vzhledem k absencím jsme sestavu dávali jen horkotěžko dohromady. Díky ochotě hráčů B týmu, kterým skončila půlsezóna minulý týden, jsme mohli do zápasu nakonec nastoupit. Ve hře to nebylo znát, minimálně ne v prvním poločase.

Po standartce nazachytili domácí náběh Kenyho, který zakončil do odkryté branky. 0:1. Po 25. minutě bylo ještě veseleji, když si Lžička poradil s bránicím hráčem a přesnou střelou na dlouhou tyč nedal gólmanovy šanci. 0:2. Kdo by před zápasem předpokládal, že ve 30. minutě budeme vést o dva góly, by byl možná zralý na návštěvu u psychiatra.

Zopakoval se stejný scénař, jak proti SK Střešovice. Snížení na 2:1 přišlo bohužel už v závěru prvního poločasu. Po zdánlivě neškodném centru z levé strany zakončil hostující krajný hráč přesně kolem brankáře.

Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že si body odneseme, když neobdržíme branku a že nervozita stoupá, čím déle bude nepříznivý stav pro domácí trvat. Bohužel se tento plán zhroutil už v 49. minutě. Po naší špatně kopnuté standartce chytil brankár míč do náruči a okamžitě vykopal. Zmrhal špatně odhadl míč a prodloužil dozadu do běhu útočícímu hráči. Situaci 2 na gólmana vyřešil bohužel úspešně pro svůj tým. 2:2.

Brzo inkasovaná branka nás srazila na kolena a zbytek utkání už byl v režií domácích. Hrálo se na jedné půly a vápno domácích bylo pro nás prakticky neobjevené území. Došli nám síly a mladí a běhavý kluci to potrestali. Zápas skončil výsledkem 5:2. Zimní pauzu přetrváme na posledním místě tabulky.

18. 11. 2017 14:00
13 M-1.A/B
LOKO PRAHA UMT. , 30 diváků | Rozhodčí: Jakl Tomáš, Polena Jiří, Kvapil Mikuláš, Lávička Jan

FK Loko Vltavín, z.s. vs. Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
5:2 (1:2)

STŘELCI: 38. Lexa Patrik, 49. Nesvadba Vladimír, 58. Boček Lukáš, 60. Lexa Patrik, 81. Boček Lukáš - 16. Schulz Ken, 25. Lžička Jan