Fotbal dorostenky


Tým fotbalu: ženy U19

 

 

 

Snahou klubu je do soutěžního ročníku 2014/2015 přihlásit tým dorostenek, který bude hrát soutěž organizovanou Komisí fotbalu žen FAČR, a to II. ligu dorostenek.

 

Soutěž II. liga dorostenek má tři základní výhody oproti I. lize dorostenek. První výhodou této soutěže je to, že dorostenky hrají herní systém 7+1 na polovinu hřiště, tudíž jich stačí menší počet. Druhou výhodou je pak to, že se nehraje klasicky každý víkend jeden zápas, ale jednou až dvakrát za měsíc probíhá celodenní turnaj, tudíž hráčky mají i celé volné víkendy mezi jednotlivými turnaji (nutno ale dodat, že se uvažuje o tom, že by se hrálo pravidelně každý víkend). Třetí výhodou je konečně to, že hráčky se v průběhu jednotlivého zápasu mohou střídat tzv. hokejově, čímž má hra větší spád, neboť nedochází k průtahům při střídání.

 

Záměrem klubu je postupně rozšiřovat stávající tým mladých fotbalistek, které v klubu naleznou vhodnou volnočasovou aktivitu, tudíž tréninky jsou záměrně koncipovány tak, aby se devčata bavila fotbalem a v budoucnu se mohla zapojit do našeho týmu žen. I proto tým dorostenek trénuje pravidelně ve stejném čase s našimi ženami.

 

V současné době probíhá nábor dívek ročníků 1995 až 1998 za účelem rozšíření našeho současného hráčského týmu dorostenek. Pokud máte zájem o sport, sportovního ducha a chcete trávit volný čas v přátelském kolektivu či si najít nové kamarádky či prostě jen zkusit něco nového (ženský fotbal je nejdynamyčtěji se rozvíjející sport v ČR), stačí jen přijít na trénink a připojit se k našim dorostenkám.

 

Pokud hráčka v nějakém jiném fotbalovém oddíle hrála či stále hraje a chtěla by se přidat k našim děvčatům, pak je toto možné realizovat na základě přestupu či hostování (v obou případech bude hrát za náš klub) či střídavého startu, jehož hlavní výhodou je to, že hráčka může hrát jak svůj současný klub, tak za náš klub. Každopádně prosím kontaktujte vedoucího (kontakt je níže).

 

Tréninky probíhají dle harmonogramu uvedeného pod záložkou Tréninky.

 

Když to zvládnou kluci, tak my taky !

 

Realizační tým

Trenér

 

 

Pavel Lenfeld

M: 774 068 422

E: lenfos@seznam.cz

Asistent  

 

Hana Míková M: 775 078 538

E: 

   

 

   

 

   

 

Případné zájemkyně (nové hráčky) ať prosím kontaktují vedoucího.

   

 

Více informací o ženských týmech na klubovém webu a na klubovém facebooku ZDE.
Naši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.