Aktuality

Snový úvod, pak kolaps. A-tým nestačil na rezervu Lokády
20.11.2017
Vzhledem k absencím jsme sestavu dávali jen horkotěžko dohromady. Díky ochotě hráčů B týmu, kterým skončila půlsezóna minulý týden, jsme mohli do zápasu nakonec nastoupit. Ve hře to nebylo znát, minimálně ne v prvním poločase. více

Pozvánka na zápas A-týmu: TJ Sokol Stodůlky
9.11.2017
S hráčema TJ Sokol Stodůlky změříme síly ve 12. kole. Zápas začína v sobotu od 14:00 na domácím hřišti na Zlíchově. Těšíme se na vás!

více

I po 11. kole, stále bez vítězství
7.11.2017

K zápasu 11. kola jsme zavítali na hřiště druhého SK Újezd, kde jsme mohli jen překvapit. Nebylo tomu daleko. Po úvodu utkání, kdy jsme šli do vedení, to vypadalo nadějně. Zkušený tým si to hlavně v druhém poločase pohlídal a otočil na konečné skóre 3:1. Odjíždíme opět s prázdnou.

více

Soupeř v 11. kole: SK Újezd Praha 4
3.11.2017
Další těžké utkání nás čeká v sobotu od 14:00 proti druhému týmu tabulky SK Újezd.

více

V 10. kole nás čeká zápas proti 1999 Praha.
26.10.2017
V minulé sezoně se oba celky jen tak tak vyhnuli sestupu. Letos je na tom tým z Děkanky daleko lépe a aktuálně jí patří 6. příčka tabulky. Jak dopadne sobotní duel? Zápas začína od 14:30 na Zlíchově!

více

Stále stejná písnička. Inkasovaná branka z rohu. Naivní hra. Výsledek: remíza
23.10.2017

Roh na malé vápno, bránícího hráč promáchne a tečuje, míč olízne prvni tyč, odrazí se od brankáře k protihráči, ten doklepe na brankové čáře. Zní to jako bug ve FIFĚ, kdy máte chuť zahodit ovladač, u nás je to bohužel realita. 1:0. více…

V 9. kole jede A tým do Radotína
20.10.2017

Zápas proti SC Radotín se hraje v sobotu 21.10.2017 od 15:30!

více

Proti Libuši opět bez vítězství
17.10.2017

I po 8. kole zůstavají hráče A týmu bez vítězství. Zápas skončil nerozhodně 1:1. Oba celky mohli vyhrát, z tohoto hlediska je remíza pro oba týmy zasloužená. Pro nás ale málo.

více

V 8. kole proti SK Libuš
12.10.2017
Snad nám 8. kolo konečně přinese příležitost zaspívat si vítěznou hymnu. Zabránit nám v tom k nám přijede tým z Prahy 4 SK Libuš 838. Zápas začíná v sobotu od 15:00!

více

Na slovíčko s prvním UEFA Grassroots trenérem Zlíchova, Matyášem Gothardem
9.10.2017

Matyáše možná znáte z jeho hráčského působení v "A" či "B" týmu, kde vetšinou hraje post středního záložníka nebo pravého obránce. Od léta se rozhodl zkusit trenérské řemeslo a v současnosti má na starosti starší, mladší a minipřípravku FK Zlíchov.
Před pár dní úspěšně složil licenci UEFA Grassroots pro trenéry mládeže a tak jsme ho ve svém nabitém kalendáři zpovídali a udělali krátký rozhovor. více

Další prohra, A tým nezvládl derby proti Slivenci
9.10.2017
Trápení pokračuje dál. Po solidním prvním poločase, inkasovali hráči 2 slepené góly v úvodu druhého poločasu. Zbytek zápasu už si domácí pohlídali. V poslední minutě upravil Schulz z penalty na konečných 2:1. více

Derby je tu! Kdo ovládne duel barrandovsýkch?
5.10.2017
"A" tým čeká důležité utkání proti místnímu rivalovi AFK Slivenec! Přijďte podpořit naše hráče v zápase o 6 bodů. Zápas se hraje ve Slivenci a začíná v neděli 8.10. od 16:00!

A tým: Cenný bod proti favoritovi
5.10.2017
Po bojovném výkonu uhrál A tým bod proti favoritovi z AFK Podolí. Pohled na tabulku se ale i tak zhoršil. Jelikož vyhrál Radotín v Cholupicích, patří poslední příčka bohužel našim svěřencům.

více

A tým čeká duel s druhým týmem tabulky AFK Podolí
29.9.2017
Motivace je jasná: konečně vyhrát. Navíc je vypsaná speciální odměna od bývalého hráče Podolí Jakuba Kupce a snad i trenér s podolskou historii něco přihodí. Zápas začíná v sobotu od 15:00.

vice

Černá série A týmu pokračuje
25.9.2017
Ani proti Lipencům se hráči A mužstva vítězství nedočkali. Prohráli 0:3 a situace začíná být kritická. Opět se nám vymstili nekoncentrace a nedisciplinovanost při bránění standardních situací, ze kterých jsme 3 krát inkasovali. Jednou z rohu, dvakrát po autu. více

Oklepe se A tým z debaklu na Zličíně a ukončí čekání na výhru?
21.9.2017
Oklepe se A tým z debaklu 8:2 na Zličíně a ukončí konečně čekání na výhru? O první podzimní výhru se pokusí i soupeř v sobotním duelu TJ Sokol Lipence.

vice

A tým schytal tvrdý direkt v podobě porážky 8:2
18.9.2017
A tým dostal ostudný výprask na Zličíně a stále čeká na první vítezství.

Ve 4. kole zajíždí "A" tým na hřiště FC Zličín
14.9.2017

Hráče "A" týmu čeká další ex-přeborový soupeř. Ve 4. kole zajíždí na hřiště FC Zličín. Zápas začína v sobotu 16.9.2017 od 10:30!

vice

Postup jsme darovali soupeři
13.9.2017

A to doslova. V první půli jsme šli do vedení 1:0. Zápas jsme dá se říct kontrolovali. V druhé půli při situaci, kdy rozhodčí ukazoval na odkop od brány, přiznal Schulz roh soupeře. Z něho dal vlastní gól Pavlica. 1:1. V penaltové loterií byli úspěšnější domácí 5:4.

vice

A tým uhrál doma proti SK Modřany přes převahu jen remízu 1:1
10.9.2017

Sobotni výkon A mužstva nelze jinak hodnotit, než ztrátou 2 bodů. Herní projev byl velice slušný, na střely možná 15:3, ale naše neschopnost dát branky nás připravila o body... více

3. kolo k nám přivádí SK Modřany
6.9.2017

Utkání 3. kola I. A třídy proti SK Modřany začíná v sobotu 9. září 2017 v 15:00 hodin. Přijďte podpořit naše kluky v boji o důležité body!

více

Z Cholupic vezeme pouze bod
4.9.2017

V neděli večer zavítal A tým na kopcovité hřiště v Hrazanské na Praze 12, kde hraje své domácí zápas ex-přeborový Sokol Cholupice. Objevila se absence některých opor, možná z důvodu dešťového počasí v posledních dnech, a tak se v bráně objevila například bývalá hvězda našich barev Tomáš Císař...více

Ve druhém kole zajíždí A tým do Cholupic
31.8.2017

S Cholupicemi jsme se naposledy utkali před 5 roky v 2. třídě. Tenkrát rezerva týmu z Prahy 4 vyhrála celou soutěž a hádejte, kdo skončil na druhém místě...Zlíchov. V neděli změříme síly s A týmem, který loni sestoupil z Pražského Přeboru.

více

Muži "A" i přes vedení 2:0 nebodovali
28.8.2017

Začátek prvního utkání sezóny lepší být nemohl. Už v 5. minutě se měnil stav, když po krásném úniku na pravé lajně a následné, zpětné přihrávky Hradila, pohotově uklidnil míč do branky Jan Pavlica. 1:0. Následující pasáž patřila hostům, které převážně dlouhými balóny za beky, zkoušeli pozornost obránců. Na tlak soupeře jsme odpověděli nejlepším způsobem.... více

1. A třída hlásí návrat
23.8.2017

1. A třída je zpět! A začínáme hned z ostra. Do Zlíchova zavítá vítěz Teskahor Poháru PFS SK Střešovice 1911 a jeden z favoritů na postup. Zápas se hraje v sobotu od 15:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

více

"A" tým zvládl závěr přípravy vítězně
21.8.2017

V generálce na sezónu nás prověřil šestý tým loňského ročníku 1. A třídy skupina A, SK Slovan Kunratice. Za neabsenci trenérů si vzal taktovku do svých rukou Pavel Guth a rozhodně dokázal svůj mančaft správně nasměrnit. více

Remíza a vysoká porážka na úvod přípravy
7.8.2017

V prvním zápase letní přípravě nás prověřil SK Labský Kostelec, účastník krajské soutěže 1.B třída. Bylo vidět, že po měsíci volna pro některé hráče bylo těžké rozhýbat tělo a vrátit ho do zápasového režimu. Otevřené utkání skončilo vysokou remízou 3:3. více

Plán letní přípravy
6.7.2017

Již zítra A-tým zahájí svojí letní přípravu na další ročník. Chybět nebude tradiční soustředění poblíž Máchova jezera. Generálku sehraje mužstvo 20.8 proti SK Slovan Kunratice.

více

Zatrénuj si s A-týmem!
3.7.2017

více

Martin Kopecký se stal králem střelců
22.6.2017

A tým v právě skončené sezoně 1. A třídy moc důvodů k radosti nenabídl, ale tohle rozhodně stojí za připomenutí: Martin Kopecký se stal s 17 brankami nejlepším střelcem soutěže. Jeden gól byl v zápise navíc chybně připsán Janu Gondovy, takže jich reálně nasázel 18. Velká Gratulace!

více

Loučení s dlouholetou oporou
20.6.2017

V sobotu jsme se loučili nejen se sezonou 2016/2017 ale i s kamarádem, brankářem a dlouholetou oporou Vojtěchem Valtrem. Za vše co jsi pro náš klub udělal, ti patří velký dík a jsi tu kdykoliv vítán!

více

Muži A - Na konec výhra 6:3
18.6.2017

Poslední utkání sezóny přivítal FK Zlíchov soupeře ČAFC B. Domácí byli od začátku utkání aktivní a snažili se rozhodnout zápas hned v úvodu utkání.

Konečná tabulka:

více

Muži A - Zpackaná sezona finišuje
15.6.2017

v sobotu od 15:00 odehraje A tým poslední utkání této sezony. Na domácím hřišti přivítá poslední a už jistě sestupující rezervu ČAFC. více

Nová fotbalová sezóna je konečně tady!
27.8.2016

Blíží se začátek nové sezóny. V sobotu 27.8.2016 od 15:00 hod. nastoupí naše A mužstvo proti SK Střešovice.
B-tým z Prahy 6 jsme v minulém ročníku 1. A třídy dvakrát porazili 1:2 a 2:0. Teď náše mužstvo čeká těžší kalibr v podobě... více

Plán letní přípravy A týmu 2016
25.7.2016
Letní příprava v plném proudu.

více

Hlavní týmy Zlíchova do 3. místa
20.6.2016
Sezóna skončila. Všechny týmy mají po víkendu dohráno, hlavní týmy jsou na stupních vítězů. více