Info


Tým fotbalu: žákyně U15

 

 

Snahou klubu je do soutěžního ročníku 2014/2015 přihlásit tým žákyň, který bude hrát soutěž organizovanou Komisí fotbalu žen FAČR, a to II. ligu žákyň.

 

Soutěž II. liga žákyň má tři základní výhody oproti I. lize žákyň. První výhodou této soutěže je to, že žákyně hrají herní systém 7+1 na polovinu hřiště, tudíž jich stačí menší počet. Druhou výhodou je pak to, že se nehraje klasicky každý víkend jeden zápas, ale jednou až dvakrát za měsíc probíhá celodenní turnaj, tudíž hráčky mají i celé volné víkendy mezi jednotlivými turnaji. Třetí výhodou je konečně to, že hráčky se v průběhu jednotlivého zápasu mohou střídat tzv. hokejově, čímž má hra větší spád, neboť nedochází k průtahům při střídání.

 

Záměrem klubu je udržet stadardní tým mladých fotbalistek, které v klubu naleznou vhodnou volnočasovou aktivitu. Z toho důvodu jsou tréninky záměrně koncipovány tak, aby se děvčata bavila fotbalem a v budoucnu se mohla zapojit do našich ženských týmů dorostenek a následně žen.

 

V současné době probíhá nábor dívek ročníků 1999 až 2002 za účelem rozšíření našeho současného hráčského týmu žákyň. Pokud máte zájem o sport, sportovního ducha a chcete trávit volný čas v přátelském kolektivu či si najít nové kamarádky či prostě jen zkusit něco nového (ženský fotbal je nejdynamičtěji se rozvíjející se sport v ČR), stačí jen přijít na trénink a připojit se k našim žákyním.

 

Pokud již hráčka v nějaké fotbalovém oddíle hraje (zejména s klukama) a chtěla by se přidat k našim děvčatům, pak je toto možné realizovat na základě hostování či přestupu (v obou případech bude hrát jen za náš klub), případně na základě střídavého startu (může hrát jak za náš klub, tak ve svém současném klubu), jehož hlavní výhodou je možnost hrát za dva kluby najednou, tak nechť prosím kontaktuje veoudícho žákyň (kontakt je níže).

 

Tréninky probíhají dle harmonogramu uvedeného pod záložkou Tréninky.

 

Když to zvládnou kluci, tak my taky !

 

Realizační tým

Trenérka

 

 

Hana Míková

M: 775 078 538

E: h.mikova@email.cz

Asistentka

   

Markéta Tvrdá

M: 721 500 295 E: majda.tvrda@seznam.cz
Vedoucí  

 

Tomáš Kupka M: 608 512 956

E: kupka@fkzlichov1914.cz

   

 

Případné zájemkyně (nové hráčky) ať prosím kontaktují vedoucího.

   

 

Více informací o ženských týmech na klubovém webu a klubovém facebooku ZDE.
Naši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.