Nábor mládeže


 

Zájemci (hráči či hráčky fotbalu) mohou kontaktovat příslušného trenéra, s nímž se mohou domluvit na možnosti přijít na trénink a na dalším působení v klubu.

Pokud mají rodiče dětí zájem, aby jejich děti hrály v našich mládežnických týmech, nechť prosím kontaktují Ing. Pavla Gutha (tel.: 603 402 163, email: pavelguth@volny.cz) a domluví se na dalším postupu.

Zájemci o funkci trenérů, zejména trenérů mládeže, vedoucích, pořadatelů, rozhodčích a dalších funkcionářů, při kteréže činnosti si mohou i přivydělat, nechť prosím kontaktují Jana Dámce, tel.: 602 140 476 a domluví se s ním na dalším postupu.

 

Fotbalový klub si moc dobře uvědomuje význam mládeže pro svůj další rozvoj, a proto celoročně pořádá do svých stávajících týmů fotbalu nábor chlapců, ale i dívek !!!

 

PROČ FOTBAL ?

- jedna z nejlevnějších volnočasových aktivit

- nejrozšířenější sport v ČR

- pohybem se předchází obezitě a dalším civilizačním nemocem

- sportem se předchází negativním společenským jevům jako drogy, alkholismus, gamblerství

- možnost najít si nové kamarády

- učí děti pravidelnosti a zodpovědnosti 

 

PROČ ZLÍCHOV ?

- zavedený lokální klub

- dlouhodobá spolupráce se školou ZŠ Chaplinovo náměstí

- jediný fotbalový klub na Barrandově, v Hlubočepích a na Zlíchově

- trenéři s UEFA trenérskou licencí

- pořádání zimních a letních soustředění pro mládež

- pravidelná účast na oficiálních soutěžích v rámci Fotbalové asociace ČR

- pořádání vlastních turnajů pro mládež

- pořádání společenské akce Fotbalový ples spojený s vyhlašováním nejlepších hráčů a hráček

- možnost přijít si nezávazně vyzkoušet fotbal na trénink příslušného týmu dle věku

 

Nábor dětí předškolního věku (chlapci a dívky ve věku 5 až 6 let)

Děti trénují společně, přičemž tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj pohybových aktivit. Tréninky probíhají odpoledne třikrát týdně na venkovních hřištích při ZŠ Chaplinovo náměstí. V zimě jsou pak tréninky odpoledne dvakrát týdně v hale taktéž při ZŠ Chaplinovo náměstí. Tréninky jsou vedeny trenéry s UEFA trenérskou licencí.

 

Pro více informací kontaktujte hlavního vedoucího mládeže Ing. Alana Mrlíka.

 

Nábor přípravek (chlapci a dívky ve věku 7 až 10 let)

Mladší chlapci trénují společně s dívkami, kdežto starší chlapci již samostatně. Tréninky jsou zaměřeny vedle rozvoje pohybových aktivit i na získání základních fotbalových dovedností. Tréninky probíhají odpoledne třikrát týdně na venkovních hřištích při ZŠ Chaplinovo náměstí. V zimě jsou pak tréninky odpoledne dvakrát týdně v hale taktéž při ZŠ Chaplinovo náměstí. Tréninky jsou vedeny trenéry s UEFA trenérskou licencí.

 

Pro více informací kontaktujte hlavního vedoucího mládeže Ing. Alana Mrlíka.

 

Nábor žáků (chlapci ve věku 11 až 14 let)

Chlapci trénují již samostatně. Tréninky jsou zaměřeny vedle rozvoje pohybových aktivit i na prohlubování fotbalových dovedností. Tréninky probíhají odpoledne třikrát týdně na hřišti s přírodním trávníkem v Areálu Zlíchov. V zimě jsou pak tréninky odpoledne dvakrát týdně v hale při ZŠ Chaplinovo náměstí. Tréninky jsou vedeny trenéry s UEFA trenérskou licencí.

 

Pro více informací kontaktujte hlavního vedoucího mládeže Ing. Alana Mrlíka.

 

Nábor žákyň (dívky ve věku 11 až 14 let)

Dívky trénují samostatně. Tréninky jsou zaměřeny vedle rozvoje pohybových aktivit i na získání fotbalových dovedností. Tréninky probíhají odpoledne dvakrát týdně na hřišti s přírodním trávníkem v Areálu Zlíchov. V zimě jsou pak tréninky odpoledne dvakrát týdně v hale. Tréninky jsou vedeny trenéry s UEFA trenérskou licencí.

 

Pro více informací kontaktujte hlavní vedoucí ženských týmů Milana Kasstila 739 029 118

 

Nábor dorostenek (dívky ve věku 15 až 18 let)

Dívky trénují samostatně. Tréninky jsou zaměřeny vedle rozvoje pohybových aktivit i na prohloubení fotbalových dovedností. Tréninky probíhají odpoledne dvakrát týdně na hřišti s přírodním trávníkem v Areálu Zlíchov. V zimě jsou pak tréninky odpoledne dvakrát týdně na hřišti s UMT povrchem. Tréninky jsou vedeny trenéry s UEFA trenérskou licencí.

 

Pro více informací kontaktujte hlavní vedoucí ženských týmů Milana Kastila 739 029 118

 

A pokud potřebujete další inspiraci, tak si prohlédněte fotky na našem klubovém facebooku ZDE anebo ještě lépe si přijďte nezávazně vyzkoušet fotbal na trénink s týmem dle Vaší věkové kategorie !!!
Naši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.