Tréninkové oblečení


TRÉNINKOVÉ OBLEČENÍ UMBRO

 

Níže nabízíme ke shlédnutí katalog tréninkového oblečení UMBRO pro hráče a hráčky fotbalu všech věkových kategorii. Toto tréninkové oblečení je určeno i pro členy všech realizačních týmů, jakož i další klubové funkcionáře. Oblečení je možno si objednat u vedoucího jednotlivých týmů v pravidelných turnusech zveřejněnaných níže na této stránce, a to za cenu uvedenou v níže uvedených katalozích, přičemž tam uvedené ceny jsou oproti běžným maloobchodním cenám o 30 až 50 % nižší. Hráči i hráčky si mohou zboží osobně prohlédnout a vyzkoušet ve značkové prodejně UMBRO v Moulíkově ulici (Praha 5, Smíchov).

 

Pokud má jakákoliv společnost, firma či jakýkoliv jiná osoba zájem, aby její logo (znak, odkaz na webové stránky atd.) bylo uvedeno na tréninkovém vybavení některého z našich týmů fotbalu (tričko, mikina, šusťáková bunda, trenýrky, tepláky), pak nechť nás prosím kontaktuje ZDE.

 

Tréninkové oblečení UMBRO pro kategorie senioři je ke shlédnutí ZDE.

 

Tréninkové oblečení UMBRO pro kategorie junioři je ke shlédnutí ZDE.

 

Aktuální turnus pro objednání tréninkového oblečení UMBRO u vedoucích jednotlivých týmů fotbalu je do 31.5.2014. Další objednávací turnus bude v srpnu 2014.
Naši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.