Voborníková, Hlásková L., Doležalová L., Pospíšilová, Paulusová, Mazáčová, Rašková, Petrezsélyová, Melcherová, Quirolo, Procházková, Halásová, Ptáčková, Freislerová (střídání hokejově)

trenér - Bc. Matouš Vítek

asistent - Jan Fedák

zdravotnice - Hana Míková

Komentář:

Zápas pro nás bohužel nezačal dobře, protože už ve druhé minutě šli domácí po hrubé chybě brankářky do vedení. Pak se kupodivu na dvacet minut hra vyrovnala a my jsme si vytvořili i několik šancí. Bohužel ve 30 minutě jsme se dopustili druhé chyby v pokutovém území a soupeř z penalty zvýšil již na 2:0. Těsně před koncem poločasu jsme pak v rychlém sledu z brejků obdrželi třetí a čtvrtý gól.

Druhý poločas měl obdobný nádech jako druhý, neboť hned v první minutě druhé poločasu jsme po nedorozumnění naší obrany održeli další gól. Nicméně následně se hra opět vyrovnala několikrát jsme se dostali i do gólové šance. Bohužel se však ukázalo, že nám chybí ten poslední krůček, střela, k jejímu zakončení. Nicméně skóre se měnilo na druhé straně, když jsme v rozemí 15 minut před koncem druhého poločasu obdrželi po našich individuálních chybách. Hráčky si však zaslouží obdiv, když i přes nepříznivý stav během prvního i druhého poločasu nepolevovaly v úsilí vstřelit branku.

Fotky:

Fotky ze zápasu jsou ZDE.

Poděkování:

Tímto bychom chtěli poděkovat funcionářům klubu Kyjí za umožnění sehrát přátelský zápas a za příjemnou atmosféru.