Detail zápasu Zlíchov vs. Slivenec (st. žáci)

Zlíchov vs. Slivenec (st. žáci)

1:6


Datum: 02.03.2014
Čas: 11:30:00
Typ: přátelský zápas


Hřiště: Radotín (UMT)

 

Výsledek: 1:6 (1:3)

 

Góly:

35. minuta - Melcherová (asistence Petrezsélyová)

 

Sestava:

Voborníková, Jenikovská, Petrezsélyová, Mazáčová, Chudá, Pospíšilová, Paulusová, Doležalová, Melcherová, Procházková, Krčmérová, Kratěnová, Ptáčková, Halásová (střídání hokejově)

 

Realizační tým:

vedoucí: Mgr. Tomáš Kupka

trenér: Jan Fedák

 

Komentář k zápasu:

Dnešní zápas pro nás nezačal vůbec příznivě, protože i přes varování trenéra naše hráčky zaspaly začátek zápasu, když už v 5. minutě jsme prohrávali o dva góly. Nicméně postupně jsme se začali rozehrávat a hra se postupně přesunula do středu hřiště, když jsme se postupně začali i dostávat před branku soupeře. Koncem prvního poločasu se nám pak jednu akci podařilo dotáhnout do gólového konce, když Mazáčová rozehrála aut na Pospíšilovou, která se prokličkovala přes dva obránce, aby vzápětí přesnou zpětnou nahrávkou našla Petrezsélyovou. Ta nezaváhala a poslala přesný křižný centr do levého křídla, kam si seběhla Melcherová, která si sklepla míč, aby vzápětí s chladnokrevnou přesností zakončila tuto akci střelou do šibenice. 

 

Druhý poločas pak začal naším tlakem, kdy jsme na dlouhou dobu přikovali soupeře před jeho vápno. Bohužel jak několika střelám Melcherová, tak Petrezsélyové, Krčmérové, Pospíšilové či Doležalové scházela potřebná přesnost či končily díky pozornému brankáři našich soupeřů mimo, na rohu či v jeho náruči. Tento tlak jsme bohužel nedokázali zužitkovat, čehož využil soupeř a ve velmi rychlém sledu nám těsně před koncem druhého poločasu nasázel zbylé branky. 

 

Fotky:

Fotky ze zápasu jsou ke shlédnutí ZDE.

 

Videoreportáž:

Videoreportáž ze zápasu je ZDE.

 

Poděkování:

Touto cestou bychom chteli poděkovat funkcionářům klubu SC Radotín a AFK Slivenec za možnost sehrát tento přátelský zápas, který se nesl ve velmi pozitivním duchu dlouhodobé vzájemné spolupráce s naším klubem.


« zpět na tabulkuNaši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.