Detail zápasu Zlíchov vs. Dukla JM

Zlíchov vs. Dukla JM

1:0


Datum: 29.03.2014
Čas: 12:30:00
Typ: mistrovský zápas - 12. kolo


Hřiště: Zličín (UMT).

 

Výsledek: 1:0 (1:0)

 

Góly:

19. minuta - Petrezsélyová (přímý volný kop)

 

Sestava:

Voborníková - Chudá, Petrezsélyová, Paulusová, Mazáčová (88. minuta - Halásová) - Pospíšilová (45. minuta - Krčmérová), Quirolo, Freislerová, Melcherová - Satrapová, Hovůrková

 

Realizační tým:

vedoucí - Ing. Iveta Dolečková

trenér - Bc. Matouš Vítek

asistent - Jan Fedák

 

Komentář:

K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili rovnou z velmi náročné zimní přípravy, což, jak se později ukázalo, se velmi vyplatilo. Zápas to byl totiž od samého začátku velmi tvrdý a náročný. Nicméně důrazná hra prosazovaná trenéry se vyplatila. Hostupjící tým totiž byl totiž hned od začátku zatlačen před vlastní branku, kde naše šance zastavoval jen za cenu faulů. Po jednom takovém se k přímému volnému kopu postavila naše nejlepší hráčka Petrezsélyová, aby přesnou střelou ze 40 metrů otevřela skóre dnešního zápasu. Náš tlak nepolevoval, naopak ještě zesílil po změně stran, když se soupeřky pokoušely korigovat výsledek rychlými brejky. Zápas jsme pak dohráli v celku pohodovém tempu a před dvěma desítkama diváků, kteří si našli cestu  za námi i na Zličín, kde jsme museli hrát kvůli dokončení rekonstrukce na našem travnatém hřišti, jsme zaslouženě zvítězili.

 

Zhodnocení zápasu trenérem Vítkem:

"Chtěl bych všechny hráčky ocenit za skvělý přístup k zápasu a nasazení, a to zejména při defenzivní činnosti."

 

Fotodokumentace:

Fotky ze zápasu jsou ke shlédnutí ZDE.

 

Poděkování:

Tímto bychom chtěli poděkovat funkcionářům klubu FC Zličín za to, že solidárně vyšeli vstříc našemu týmu žen a poskytnuli našemu týmu žen k sehrání mistrovského zápasu hřiště s UMT povrchem, když na našem vlastním travnatém hřišti probíhá rekonstrukce hrací plochy.


« zpět na tabulkuNaši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.