Detail zápasu Holoubkov vs. Zlíchov

Holoubkov vs. Zlíchov

2:0


Datum: 06.04.2014
Čas: 13:00:00
Typ: mistrovský zápas - 13. kolo


Hřiště: Holoubkov (tráva).

 

Výsledek: 2:0 (1:0)

 

Sestava:

Voborníková - Chudá, Paulusová, Doležalová, Mazáčová (60. minuta - Pospíšilová) - Melcherová, Quirolo, Freislerová, Petřeková - Satrapová, Petrezsélyová

 

Realizační tým:

vedoucí - Mgr. Tomáš Kupka

trenér - Bc. Matouš Vítek

asistent - Jan Fedák

 

Komentář:

Zápas jsme začali jako obvykle ve velkm tempu, když během prvních 20 minut jsme soupeře zatlačili před jejich vápno. Bohužel tristně jsme selhávaly při zakončení. To se nám nevyplatilo, když ve 33. minutě soupeřky využily našeho zaváhání v defenzívě a vystřelily gól. Druhý poločas začal opět naším tlakem, avšak soupeřky se zabetonovaly před jejich vápnem, odkud vyrážely do rychlých brejků. Ty se nám podařilo až do 75. minuty elimonovat, avšak po celou dobu jsem se bpřes obraný val soupeřek nedostaly ke střele na branku. Nezbývá než zapopomenout na prohraný zápas a soustředit se na další, který hrajeme doma s vršovickou Bohemkou, tentokrát vyjímečně v neděli odpoledne.

 

Zhodnocení zápasu trenérem Vítkem:

"Před zápasem jsem hráčky upozorňoval, že každý tým se proti nám bude chtít vytáhnout. A to se v Holoubkově do puntíku potvrdilo. Prvních 15 minut jsme byli lepším týmem, ael bohužel jsem nedali proměnit žádnou z šancí. Následně začali domácí korigovat a kouskovat hru, přičemž se díky nedorozumnění v obraně soupeřky dostaly do vedení, které udržely až do konce. Holkám nelze upřít snahu, ale bohužel dokud nebudeme proměňovat šance, tak nemůžeme vyhrát."

 

Fotky:

Fotky ze zápasu budou ke shlédnutí ZDE.

 

Poděkování:

Tímto bychom chtěli poděkovat společnosti AUGUR za podporu při venkovním zápase.


« zpět na tabulkuNaši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.