Detail zápasu Zlíchov vs. Bohemians 1905

Zlíchov vs. Bohemians 1905

0:2


Datum: 13.04.2014
Čas: 16:30:00
Typ: mistrovský zápas - 14. kolo


Hřiště: Zlíchov (tráva).

 

Výsledek: 0:2 (0:1)

 

Sestava:

Voborníková - Chudá, Petrezsélyová (75. minuta - Pospíšilová), Doležalová, Mazáčová - Melcherová, Freislerová, Košturiaková, Petřeková - Hlásková L., Paulusová

 

Realizační tým:

vedoucí: Mgr. Tomáš Kupka

trenér: Bc. Matouš Vítek

asistent 1: Jan Fedák

asistent 2: Ing. Iveta Dolečková

masérka: Lenka Halásová

 

Komentář:

Zápas začal velkým náporem Bohemky, když během prvních 5 minut měla vršovická Bohemka dvě velké šance. Úvodní tlak jsme úspěšně ustály, přičemž jsme si vytvořili i několik vyložených šancí. Bohužel naše hráčky nemířili úplně nejpřesněji, pročež se z ve 30. minutě přišel trest, kdy se nedohodly naše obránkyně a do odkrytého prostoru seběhla útočnice hostů, které nedala naší brankářce šanci.

 

Do druhého poločasu jsme nastoupili už o mnoho lépe. Bohužel však ani přes enormní snahu jsme nedokázali vstřelit branku, naopak opět jsme další branku obdrželi. Těšit nás tak může to, že na dnešní zápas dorazilo 5 desítek fanoušků, kteří vyvořili pravou fotbalovou atmosféru. Nezbývá než se poučit z vlastních chyb a do dalšího zápasu jít naplno a zvítězit. 

 

Zhodnocení zápasu trenérem Vítkem:

" Bohužel se snažíme hrát atraktivní fotbal, po zemi s množstvím nahrávek, ale sráží nás individuální chyby a neschopnost zakončit vypracované brankové příležitosti. Nicméně věřím v pozitvní obrat a výhra v dalším zápase."


« zpět na tabulkuNaši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.