Detail zápasu Blatná vs. Zlíchov

Blatná vs. Zlíchov

3:4


Datum: 19.04.2014
Čas: 10:30:00
Typ: mistrovský zápas - 15. kolo


Hřiště: Blatná (tráva).

 

Výsledek: 3:4 (0:1)

 

Góly:

30. minuta - Petrezsélyová (asistence Halásová)

75. minuta - Petrezsélyová (asistence Doležalová)

87. minuta - Petrezsélyová (asistence Freislerová)

90. minuta - Pospíšilová (asistence Freislerová)

 

Sestava:

Voborníková - Halásová, Petrezsélyová, Doležalová, Mazáčová - Pospíšilová, Melcherová, Freislerová, Mazáčová - Procházková, Dolečková

 

Realizační tým:

vedoucí - Mgr. Tomáš Kupka

 

Komentář k zápasu:

Jelikož se nám díky mezi zápasové náročné přípravě nakupila zranění, tak jsme k zápasu vyrazili v dosti improvizované sestavě. I tak jsme díky důsledně dodržovaným taktickým pokynům hráli s Blatnou vyrovanou partii, kdy se hrálo od vápna k vápnu v celku vysokém tempu. Zvrat v prním poločase přišel ve 30. minutě, když Chudá rozehrála aut na Mazáčovou, která se kulišáckou kličkou do středu hřiště uvolnila, aby vzápětí přenesla hru na Pospíšilovou. Ta si seběhla zprava, aby zpětnou přihrávkou našla Halásovou, která připravila střeleckou pozici pro Petrezsélyovou. Její střela pod břevno z dobrých 35 metrů pak byla ozdobou celého zápasu.

 

Druhý poločas nám už tolik nevyšel, alespoň ne začátek, protože v rozmezí asi 15 minut jsme obdrželi po nedůrazném osobním bránění hned 3 branky a zápas se zdál být rozhodnutý. Avšak vytrvalý nápor našich hráček a dorážení na branku soupeřek přineslo své ovoce v podobě zvratu výsledku. Nejprve Doležalová zachytila pokus o brejk, aby vzápětí rozehrála na Petrezsélyovou. Ta prošla odkrytým středem hřiště, aby opět z dobrých 30 metrů  rozvnila síť branky soupeřek a vykřesla tak naději na zvrat. Zlom zápasu přišel až pár minut před koncem, kdyžm ladá a nadějná Procházková byla zastavena jen za cenu faulu. Následně Freislerová, místo aby rozehrála přímý volný kop střelou na branku, tak mazácky našla na zadní tyči osamocenou Petrezsélyovou. Ta měla pak dostatek času ke střele, která znamenala vyrovnání. Obrat přišel jen minutu před koncem, když Chudá vyslala Freislerovou do křídla, která obešla snad všechny protihráčky, aby těsně před vápnem nacentrovala doprava na nabíhající Pospíšilovou. Ta se své příležitosti nezalekla a po zpracování rozhodla pěkně umístěnou přízemní střelou do protipohybu brankářky soupeřek o celém zápase.

 

Zhodnocení zápasu trenérem Kupkou:

"Zápas jsme sice začali nad očekávání dobře, ale bohužel jsme se nechali ukolébat poločasovým vedením, když následně ve druhém poločase přišel výpadek řady našich hráček. Nicméně následné důrazně dodržování taktických pokynů přineslo ovoce v podobě výhry, za což všem hráčkám děkuji."

 

Fotodokumentace:

Fotky ze zápasu jsou ke shlédnutí ZDE.

 

Poděkování:

Tímto bychom chtěli poděkovat společnosti AUGUR za podporu při dnešním zápase.


« zpět na tabulkuNaši sponzoři

Zápasy

Žádné následující zápasy.