2.10.2021 13:30 Česká fotbalová liga žen 2021/2022 6. kolo

Ženy A 2 3 5 Výhra
TJ Mokré ženy 1 0 1 (výhra) Prohra

Report

ŽENY OPĚT DOMA ZA TŘI BODY

Zlíchovandy tentokrát doma přivítaly TJ Mokré a byly pevné rozhodnuté spravit si po hořké porážce z minulého týdne chuť. Plán začaly plnit už v prvním poločase, kdy vstřelily dvě branky zásluhou Landeskové a Hrdličkové a nechaly soupeřky těsně před koncem úvodního dějství pouze korigovat na 2:1. Ve druhé půli pak pokračovaly v houževnatém výkonu a když se krásnou střelou z dálky prosadila Barnet, penaltu proměnila Pýchová a tváří v tvář gólmance po skvělé nahrávce Landeskové nezazmatkovala Plocková, bylo o vítězi utkání už úplně jasno. Zlíchovské ženy tak opět potvrdily, že na domácím hřišti jim hra svědčí a po výhře 5:1 berou všechny body! Branky: Landesková, Hrdličková, Barnet, Pýchová, Plocková