29.8.2020 17:00 I. A třída, skupina B 2020/2021 2. kolo

Muži A 0 2 2 Remíza

Report

Očima trenéra:
Strašná škoda! Tak bych hodnotil bod, který si vezeme z horké půdy v Chabrech…
Zápas začal očekávanou taktickou bitvou. Prvních 25 minut byli o něco málo lepší domácí, kteří nás přehrávali ve středu hřiště díky jejich hernímu rozestavení. Na to jsme zareagovali lehkou změnou rozestavení a hru vyrovnali. My byli více na míči, soupeř hrozil z rychlých protiútoků. A ve 38.minutě domácí jeden z brejků vyřešili perfektně a ujali se vedení 1:0.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem rychle vyrovnat a to se podařilo hned po minutě hry, když se šťastné teči domácího obránce prosadil Honza Chochola. Od té chvíle nám narostla křídla, byli lepším týmem, vytvářeli si šance a soupeře do ničeho nepouštěli. Domácím docházely síly a my si mezi 55. a 70.minutou vytvořili tři obrovské šance,které jsme neproměnili. A tak přišel trest. Po rohu domácích a několika odrazech jsme ve vápně zbytečně zajeli do domácího hráče a kopala se penalta, kterou domácí proměnili.
Pro nás to byla ledová sprcha a vrhli jsme všechny síly do útoku. Tam se nám však nedařilo vyhrávat souboje a naopak se otevíraly možnosti pro rychlé brejky domácích. Když už to vypadalo na prohru, tak byl ve vápně hloupě faulován Martin Kopecký a v 93.minutě jsme dostali šanci vyrovnat z penalty. K té se postavil tradiční exekutor Keny Schulz a bezpečně proměnil.
Vzhledem k průběhu posledních patnácti minut a vyrovnání v nastavení bod bereme, ale v druhém poločase jsme byli výrazně lepším týmem s více “tutovkama” a daly se odvézt 3 body.

29. 8. 2020 17:00

13 M-1.A/B
CHABRY T. , 100 diváků | Rozhodčí: Honzíček Pavel, Borodáč Daniel, Tvrz David, Čadský, ing. Ladislav

Sportovní klub Dolní Chabry vs. Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. – 2:2 (1:0)

STŘELCI: 38. Klimt Jonáš, 77. Klimt Jonáš (pen.) – 46. Chochola Jan, 90. Chochola Jan (pen.)