Nábor 2021

Sportfotbal aréna a akademie na Žvahově

Spolupracujeme se společností Sportfotbal, která je největší fotbalovou speciálkou v ČR! V rámci spolupráce se celý projekt jmenuje Sportfotbal akademie a její součástí je:

- Školička pro děti ve věku 4-7 let

- Individuální a skupinové tréninky pro děti 7 let a víc

- Klubové tréninky na Zlíchově a Žvahově (pondělí a středa 17:00h -18:30h).

Nábor nových členů probíhá celoročně, můžete sledovat naše tréninky nebo se rovnou aktivně zapojit. Přijít může každý kluk nebo holka, ať jsou registrovaný či neregistrovaný.

Pro bližší info nás kontaktujte na tel. čísle 602 140 476 (Jan Dámec) nebo nám napište na info@fkzlichov1914.cz


Fotbalový kemp Tomáše Juna

Pro děti, kteří se budou chtít ještě více zdokonalovat jsou připraveny individuální a skupinové tréninky pod dohledem Tomáše Juna (www.kemptomasjun.cz / akademie.jun@fkzlichov1914.cz).

Bývalý prvoligový hráč a reprezentant České republiky je hlavním garantem a organizátorem této školy, kde vám nabídne jak příměstské fotbalové kempy, tak i celoroční individuální tréninky.

Ve spolupráci se špičkovým týmem odborníků v oboru psychologie, kondiční trenér, fyzioterapie, zdravá výživa, připravíme trénink zaměřený na posouvání hranic a limitů v rychlosti, výbušnosti, dynamice, motorice, obratnosti spolu se zdokonalováním techniky zpracovaní, přihrávky a vedení míče v maximální možné rychlosti. Získávání a budování sebedůvěry. Odstranit špatné návyky v technice běhu a práce s míčem, abychom zajistili komplexní rozvoj dítěte ve všech nejdůležitějších aspektech.

Do kempu můžete přihlásit své děti od 6 do 15 let. S dětmi budou pracovat profesionální trenéři v čele s Tomášem Junem a každé z dětí dostane dres se svým jménem, který mu zůstává i po skončení kempu.


Proč fotbal?

- jedna z nejrozšířenější a nejoblíbenější volnočasových aktivit
- předcházení obezitě a dalším civilizačním nemocem, negativním společenským jevům jako jsou drogy, alkholismus, gamblerství
- možnost najít si nové kamarády
- učí děti pravidelnosti a zodpovědnosti

Proč FK Zlíchov 1914?

- zavedený lokální klub na Barrandově a v Hlubočepích
- dlouhodobá spolupráce se školou ZŠ Chaplinovo náměstí
- trenéři s UEFA trenérskou licencí
- pořádání zimních/letních soustředění a turnajů pro mládež
- pravidelná účast na oficiálních soutěžích v rámci Fotbalové asociace ČR


Přihláška