Nábor 2023

Nábor nových členů probíhá celoročně, můžete sledovat naše tréninky nebo se rovnou aktivně zapojit. Přijít může každý kluk nebo holka, ať jsou registrovaný či neregistrovaný.

Pro bližší info nás kontaktujte na tel. čísle nebo emailem. Případní zájemci se mohou přijít podívat na trénink, který se koná každé úterý a čtvrtek od 17 h (mládež).

Mládež
Pavel Guth
603 402 163
pavelguth@volny.cz

Mladší žáci
Trenéři: Matěj Přibyl (hlavní trenér) - Tel: 731 690 942
Asistent: Alexandr Jakobe - 737 460 834
alexandr.jakobe@gmail.com
Tréninky: út+čt od 17h

Starší přípravka
Trenéři:
Krömrová Lenka (Hlavní trenérka)
Asistent: Martin Kot - 602 680 051
Tréninky: út+čt od 17h

Mladší přípravka
Tréninky: út+čt od 16:30 h

Ženy
Jana Radochová
608 584 854
j.radochova@gmail.com

Muži
Václav Bellada
724 940 682
Belly11@seznam.cz


Fotbalový kemp Tomáše Juna

Pro děti, kteří se budou chtít ještě více zdokonalovat jsou připraveny individuální a skupinové tréninky pod dohledem Tomáše Juna (www.kemptomasjun.cz / akademie.jun@fkzlichov1914.cz).

Bývalý prvoligový hráč a reprezentant České republiky je hlavním garantem a organizátorem této školy, kde vám nabídne jak příměstské fotbalové kempy, tak i celoroční individuální tréninky.

Ve spolupráci se špičkovým týmem odborníků v oboru psychologie, kondiční trenér, fyzioterapie, zdravá výživa, připravíme trénink zaměřený na posouvání hranic a limitů v rychlosti, výbušnosti, dynamice, motorice, obratnosti spolu se zdokonalováním techniky zpracovaní, přihrávky a vedení míče v maximální možné rychlosti. Získávání a budování sebedůvěry. Odstranit špatné návyky v technice běhu a práce s míčem, abychom zajistili komplexní rozvoj dítěte ve všech nejdůležitějších aspektech.

Do kempu můžete přihlásit své děti od 6 do 15 let. S dětmi budou pracovat profesionální trenéři v čele s Tomášem Junem a každé z dětí dostane dres se svým jménem, který mu zůstává i po skončení kempu.


Proč fotbal?

- jedna z nejrozšířenější a nejoblíbenější volnočasových aktivit
- předcházení obezitě a dalším civilizačním nemocem, negativním společenským jevům jako jsou drogy, alkholismus, gamblerství
- možnost najít si nové kamarády
- učí děti pravidelnosti a zodpovědnosti

Proč FK Zlíchov 1914?

- zavedený lokální klub na Barrandově a v Hlubočepích
- dlouhodobá spolupráce se školou ZŠ Pod Žvahovem
- trenéři s UEFA trenérskou licencí
- pořádání zimních/letních soustředění a turnajů pro mládež
- pravidelná účast na oficiálních soutěžích v rámci Fotbalové asociace ČR