Ohlédnutí za skončenou půlsezónou

Půlsezóna je za námi a další zápasy se budou hrát až v příštím roce. Ideální čas se poohlédnout, jak se dařilo našim jednotlivým týmům a jak si stojí v tabulkách soutěží.

A tým zopakoval loňské úspěšné tažení podzimem a nasbíral poctivých 20 bodů. V první polovině se týmu nadmíru dařilo, měl i sérii 3 výher v řadě. Nicméně pak přišla řada 4 prohraných duelů, od Střešovic jsme dokonce schytali debakl 0:6. V posledním kole se mužstvo herně zvedlo a porazilo TJ Stodůlky v dramatickém zápase 2:3. V tabulce I. A třídy mu patří 10. pozice.


Rezerva nasbírala za 13 odehraných zápasů jen o jeden bod méně než naše Áčko - 19. Pohybuje se tak v klidném středu tabulky 14 týmů na 8. místě. Dařilo se především Honzovi Pavlicovi, který za 12 zápasů dokázal skórovat hned 13 krát! S bilancí 6-1-6 dělí B tým aktuálně 5 bodů od 3. příčky.


Našim ženám se podzim bohužel nevyvedl podle představ. Pouze jedna výhra a jedna remíza jim předurčuje 9. pozici. O stejnou příčku se dělí s týmem FC Mělník, který nasbíral stejný počet bodů. Tým pod vedením bývalého trenéra A-týmu Jardy Kaisera především doplácí na špatnou koncovku a úzký kádr. V zápasech herně často nepropadal, nicméně vstřelené branky by se daly počítat na prstech obou rukou. Za 9 zápasů vsítil pouze 9 krát, což je nejmíň ze všech soupeřů.


Hodně hořkou pilulku musí polykat naše stará garda, která sestupuje z 2. Ligy Gentlemanů. 2 kola před koncem to vypadalo, že tým vedený předsedou klubu Honzou Dámcem, bude bojovat o postup do vyšší soutěže. Oba zápasy ale prohrál, tudíž nezbývá nic jiného, než v přístí sezóně usilovat o návrat. Ze čtveřice týmů Březiněves, ČAFC, Braník, Zlíchov postoupil prvně jmenovaný.


Po dlouhých letech máme přihlášenou starší přípravku v soutěžích PFS. Zde si naše malé naděje užívají režim bez výsledkové tabulky a sbírají herní vytížení a zápasovou praxi. Výsledky zápasů jsou nepodstatné.

NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK