Se Zbraslaví dělba bodů

Očima trenéra vs. Zbraslav.
V sobotu jsme přivítali kvalitní mužstvo ze Zbraslavi, která díky nejlepšímu skóre byla na prvním místě tabulky.
Zápas začal vyrovnaně, drželi jsme míč na svých kopačkách a snažili se prolomit soupeřovu obranu. Hosté se snažili zíkávat míče aktivním presováním a přecházet do rychlých protiútoků. První půlhodina byla velmi neurovnaná, plná faulů a standardních situací. Ve 30.minutě byl jasně faulován jeden z našich obránců hlídající míč u rohového praporku, který šel do autu. V přesvědčení, že se bude pískat faul jsme přestali hrát. Píšťalka se ovšem neozvala a po rychlé přihrávce doklepl míč do prázdné brány hostující Rattay. Emoce pracovaly a cítili jsme velkou křivdu. Od této chvíle rozhodčí přestali totálně zvládat zápas a udělali z něj ,,bramboračku”. Do poločasu jsme se snažili odpovědět, ale několik slibných šancí z rohových kopů a standartek kolem vápna jsme nevyužili.
Do druhé půle jsme vstupovali s vědomím, že hrajeme lépe a když budeme hrát co umíme, tak zápas otočíme.
Na soupeře jsme vletěli a ve 49.minutě vyrovnal Petr Nykl po parádní přihrávce od Kuby Sýse. Gól nás nakopnul a začali jsme soupeře doslova demolovat.
K ničemu jsme Zbraslav nepouštěli a naopak byli nebezpeční. Vytvářeli jsme si obrovské šance, ale nedařilo se nám je proměnit.
A tak jsme zákonitě v 70.minutě fasovali. Pe sérii menších chyb a špatného odkopu se z vápna trefil hostující Vodrážka. Byla to studená sprcha, ale nesložili jsme zbaně a bušili do soupeře i nadále. V 77.minutě vysunul Honza Chochola opět Petra Nykla a ten vyrovnal na 2:2.
Ani tento gól nijak neměnil obraz hry a soupeře jsme mačkali. Bohužel jsme stále pálili šance. V poslední minutě jsme přežili velkou šanci hostů po rohovém kopu a tak jsme remizovali 2:2. Nutno podotknout, že jsme cítili vůči rozhodčím křivdu, především u prvního gólu Zbraslavi. Bohužel všichni tři neměli dobrý den. I tak si za ztrátu bodů můžeme sami, protože stačilo proměnit několik z vyložených šancí a mohli jsme vyhrát rozdílem třídy. Bohužel se tak nestalo a o tři body se pokusíme v neděli 18.9. od 16:30 v derby na Slivenci.