Sedm kulí jako v Sarajevu

Jako kdyby hned od první minuty chtěly dát zapomenout na poslední nevydařený zápas. Přesně v tom stylu vlétly zlíchovandy na své soupeřky z Mladé Boleslavi. Od počátku utkání byly aktivnější než soupeřky a už po pár desítkách vteřin od úvodního hvizdu slavily první gól. Během následujících 45 minut pak slavily další dvě branky, mimo jiné díky penaltě, kterou po hře rukou ve vápně proměnila kapitánka Landesková. Do šaten se tak šlo za stavu 3:0.
Jak začala polovina první, tak začala i polovina druhá. Během chvíle od návratu na trávník vsítily zlíchovské ženy hned dvě branky a nedaly tak soupeřkám možnost jakkoli utkání zdramatizovat. Spravily si tak chuť a dnešní utkání ovládly jednoznačně 7:0.
Branky vstřelily: 4x Landesková, 2 Barnet, 1 Toušová