Seznam týmů pro nový ročník ligy 2019/20

Do startu nového ročníku I. A třídy zbývá už jen necelý měsíc. Které týmy se v naší skupině představí v ročníku 19/20?

Z I. A třídy se do nejvyšší pražské soutěže posunuli Kolovraty se Zličínem jako vítězové I. A tříd a Újezd nad Lesy jako lepší mužstvo z druhých příček. Pokud by se nepřihlásil Radotín do přeboru, zahrály by si přebor také Dolní Chabry. Místo pro Radotín se ale vytvořilo tím, že z I. A třídy postoupil o jeden celek méně. Tato nevděčná pozice připadla právě na Dolní Chabry, které skončily druhé v naší skupině se 73 body, zatímco v „áčku“ uhrál druhý Újezd nad Lesy o dva body více.

Do A skupiny I. A třídy byly zařazeny tři expřeborové týmy: Tempo, ČAFC a Vršovice. V naší skupině je jen jeden expřeborový tým Braník, ale rovnou tři nováčci. Přední Kopanina B, Řeporyje a Čechie Smíchov. Posledně jmenovaný vyhrál I B třídu skupinu A s 7 bodovým náskokem před rezervou Kopaniny a v soutěži nastřílel úctyhodných 115 branek za 30 zápasů.

Po šesti letech se vrátilo do I.B třídy TJ Sokol Lipence, soutěž také opustila rezerva ABC Braník. Zbytek složení jsou nám známé týmy: 1999 Praha, Slivenec, Vltavín B, Aritma B, Libuš, Střešovice, Zbraslav, Modřany, Nebušice, Stodůlky a my Zlíchov.

Soutěž začíná 10.8. a v prvním kole se představíme doma proti Řeporyjům.