A tým si i přes špatný výkon připsal další tři body

12. 10. 2019 10:15
13 M-1.A/B

ZLÍCHOV T. , 30 diváků | Rozhodčí: Jelínek Petr, Halašta Martin, Heinzel Matyáš, Čadský, ing. Ladislav

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. 1999 Praha z.s. – 5:1 (2:1)

Střelci: 37. Schulz Ken (pen.), 45. Jun Tomáš, 72. Kopecký Martin, 83. Nykl Petr, 89. Nykl Petr – 7. Suchánek Michal

Ohlasy trenéra:
Do zápasu jsme vstoupili špatně a bez nasazení. Hrubou chybou jsme soupeři nabídli gól a od 7. minuty prohrávali. Hosté víc chtěli, makali, vyhrávali osobní souboje a jen díky nekvalitní koncovce jsme neprohrávali o dva góly. Od 20. minuty jsme zlepšili rozehrávku, začali soupeře přehrávat a dostávat se do šancí. Ty se nám nedařilo proměňovat. Až ve 37. minutě jsme z penalty vyrovnali. Nadále jsme tlačili a ještě do poločasu otočili na 2:1. Byl to velmi důležitý moment, že jsme i přes špatný výkon šli do druhé půle s vedením. Soupeř musel vytáhnout hru a my se kombinacema dostávali do šance. V 70.minutě jsme jednu z nich proměnili a odskočili na rozdíl dvou gólů. V tu chvíli to soupeře zlomilo a zbytek zápasu jsme v klidu dohráli s míčem na noze a přidali ještě dvě branky. Výkon to dobrý nebyl, ale důležité tři body zůstaly na Zlíchově.