A tým si připsal další 3 body proti 1999

Očima trenéra vs. Praha 1999

V 10.kole jsme doma přivítali Prahu 1999. Soupeř byl za námi o pouhé 3 body a především kanorýr Měska měl být největší hrozbou.
Zápas začal dle očekávání. Soupeř se zatáhnul na svou polovinu v jedenácti lidech, my drželi míč a hledali skulinku v obraně soupeře. Kvalitně organizovaná obrana nás do větších šancí nepouštěla a tak jsme hrozili především po centrech ze strany, které odvraceli robustní obránci. A tak si první velkou šanci vytvořili hosté, když se po pěkné průnikové přihrávce řítil sám na bránu jeden z hostujících útočníků. Včasným vyběhnutím šanci zmařil Kuba Čihák, ale v soboji dostal nakopáno a v poločase musel odstoupit. Nadále jsme drželi míč na svých kopačkách, ale hostující obrana fungovala dobře. Ve 35.minutě přišel rozhodující moment zápasu. Hostující Vejražka po tvrdém faulu viděl 2.žlutou kartu a hosté tak dohrávali v deseti lidech. Zlomit soupeře se nám podařilo ve 45.minutě. Po centru Michaela Černohorského se hlavou prosadil David Minha a dal nám tak klid do 2.poločasu.
Celý 2.poločas byl ve znamení držení míče na našich kopačkách a čekání na vhodný moment k zakončení. Odskočit o 2 góly se nám podařilo v 58.minutě zásluhou Dennise Nsinganiho. O 8 minut později se prosadil z přímého kopu Petr Nykl a bylo rozhodnuto. Hosté ohrožovali bránu především ze standardních situací. Na soupeřův rohový kop ze 73.minuty jsme se vykašlali a náš laxní přístup využil Salašovič. Do konce zápasu zbývalo 17.minut,ale unavený soupeř neměl sílu k závěrečnému tlaku. Naopak jsme to byli mi kdo ještě 2x skóroval. Nejprve zaznamenal svou první trefu ve zlíchovském dresu Michael Černohorský. Tečku za zápasem dal v 90.minutě Víťa Koláček a stanovil tak výsledek na konečných 5:1.
Další zápas nás čeká v neděli od 15:30 v Cholupicích.