Smolná prohra proti prvnímu

Očima trenéra vs. SK Strešovice

V sobotu jsme zavítali na půdu prvních Střešovic a poznali, jak dokáže být fotbal krutý. Kvůli menší umělce jsme byli nuceni upustit od našeho tradičního fotbalového pojetí a více zjednodušovat hru.
Začátek zápasu byli aktivnější domácí, ale i tak jsme si první šanci vytvořili my Honzou Chocholou, kterému střelu zablokoval domácí obránce.
V 10.minutě jsme prohrávali. Domácí pěknou, přímočarou kombinací na tři doteky vyslali do úniku kanonýra Burýška, který svou šanci využil. Obdržený gól nás správně nakopnul a začali jsme dominovat. Do konce poločasu jsme si vytvořili devět šancí, z toho pět 100%. Za zmínku stojí především Kenym nastřelené břevno, Davida Minhy lob těsně nad bránu, nedoklepnutí do prázdné brány opět od Davida Minhy kvůli (neodpískanému) faulu domácího obránce a dva úniky Petra Nykla po levé straně zakončené do boční sítě. I tak jsme se do poločasu dočkali vyrovnání. Domácí se dostali do dvou slibných šancí, které ale nevyužili. Z následujícího brejku se dostal odražený míč na vápně k pravačce Petra Nykla, který střelou pod břevno nedal brankáři šanci.
Druhý poločas již byl vyrovnaný. My jsme si vytvářeli šance z rohových kopů a centrů ze strany, domácí z rychlých brejků a z nebezpečných přímých kopů těsně za vápnem.
Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak jsme udělali chybu ve středu pole. Domácí se rychle přesunuli k našemu vápnu a k naší smůle skončila tečovaná střela za zády Honzy Žežulky. To běžela 88.minuta. Rychle jsme vysunuli všechny co vyhrávají hlavy a začali kopat míče do vápna. Bohužel z toho nic nebylo a smolně jsme prohráli.
Zápas se odehrál v duchu fair play, domácím gratulujeme k výhře a udržení prvního místa.

NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK